NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY
NAJVIAC PREZRETÉ
NAJVIAC SA PÁČI

vtipy

V zaměstnání nechtěl jmenovaný vykonávat ani ty nejjednodušší práce s odůvodněním, že musí sedět. Doufáme, že mu v tomto směru vyhoví alespoň okresní soud.


Koľko policajtov treba na zatočenie žiarovky?
No predsa piatich. Jeden drží žiarovku a štyria točia stoličku


Policajt podává náčelníkovi hlášení po noční směně: "A ještě nás obtěžovala jedna kurva." "Doufám, že ste ji ignorovali!?" "Ano, já dvakrát a kolega třikrát."


Rusi, Nemci, Česi a Slováci letia v lietadle. Príde letuška a vraví: "Sme ťažký, niekto musí vyskočiť."Rus začne: "Sme Rusi? Sme! Sme silní? Sme! Tak vyskočíme! a vyskočili.O 5 minút príde letuška a opäť vraví: "Sme ťažký, niekto musí vyskočiť." Nemec povie: "Sme Nemci? Sme! Sme silní? Sme! Tak vyskočíme! a vyskočili.O 10 minút príde letuška opäť a vraví: "Sme stále ťažký, niekto musí vyskočiť.." A Slovák sa ozve: "Sme Slováci? Sme! Sme silní? Sme!...tak vyhodíme Čechov!"


- Vies, co vlastne znamenaju oznacenia, ktore nosia policajti na ramenach?
- 1 hviezdicka = policajt vie citat
- 2 hviezdicky = policajt vie citat aj pisat
- 3 hviezdicky = policajt pozna niekoho, kdo vie telefonovat


V jednom americkom meste majú policajti zmysel pre humor. Jeden člen zvláštneho pyrotechnického komanda, nazývaného Bomb Squad, má na tričku nápis: "Som pyrotechnik. Keď ma uvidíte utekať, snažte sa udržať tempo."


Policajt kupuje pre svojho psa obojok, ale stále sa nevie rozhodnúť, aký by jeho pes chcel. Predavačovi to lezie na nervy, tak zažartuje:
-Skúste sa doma poradiť so psíkom, aký by chcel.
Policajt na to naštvane:
-To nempôžem! To je prekvapko k narodeninám.


Novy prislusnik paradesantni jednotky se chysta ke svemu prvnimu seskoku. Peclive si projde sve poznamky ze skoleni: 1) vyskocit z letadla 2) pocitat do 20 a zatahnout za levou snurku 3) neotevre-li se padak, zatahnout za pravou snurku 4) pokud se stale neotevre padak, zatahnout za obe snurky najednou 5) po doskoku vyhledat transporter a hlasit se veliteli Vojak vyskoci, pocita, zatahne za levou snurku - a nic. Po chvili zatahne za pravou, stejny vysledek. Znejisti, zatahne za obe a porad nic. Nastvany vojak se podiva do prirucky a zarve: "Jestli tam dole nebude cekat ten transporter, tak me teda pekne naserou!!!"


Musíte sa prihlásiť
www.topzabava.sk/vtipy-kategorie-11/3 ... code mismatch ...